Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin i polityka prywatności

I. Informacje ogólne

1. Właścicielem oraz administratorem Sklepu internetowego Grajdomek.pl, zwanego dalej Sklepem jest firma:

 

 Olga i Łukasz Najdeker "Deker"

ul. Świetlana 19, 05-540 Zalesie Górne

NIP 521-30-36-639.

REGON: 016109983

 

2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

 

3. Wszystkie ceny na stronie Sklepu podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

4. Wszelkie informacje na temat Sklepu, zamówień, reklamacji, itp. można uzyskać pod numerem telefonu 669 14 48 48 (opłata zgodnie z cennikiem operatora) w dni robocze, w godzinach 11:00-20:00 i w soboty w godzinach 9:00-17:00, lub pod adresem e-mail sklep@grajdomek.pl 

II. Warunki ogólne

1. Przeglądanie oferty Sklepu oraz korzystanie z opcji oferowanych na stronie www.grajdomek.pl nie wymaga rejestracji.

2. Użytkownikami systemu sprzedaży obsługiwanego przez firmę Olga i Łukasz Najdeker "Deker" może być każda osoba fizyczna lub podmiot gospodarczy.

3. Użytkownik zobowiązuje się prawidłowo wypełnić formularz z danymi do wysyłki.

4. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za prawdziwość informacji podanych w formularzu.

 

III. Realizacja zamówienia

1. Zamówienia są realizowane przez firmę Olga i Łukasz Najdeker "Deker" po zakończeniu procesu zamówienia na stronie www.grajdomek.pl.

2. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji, w przypadku zamieszczenia na formularzu zamówienia niekompletnych lub błędnych danych. W takim przypadku pracownik sklepu spróbuje skontaktować się z osobą która wprowadziła te dane, żeby uściślić i wyjaśnić błędne lub brakujące informacje i zakończyć proces zamówienia.

 

IV. Warunki dostawy

1. Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

2. Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej GLS i paczkomatów InPost. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w sklepie Grajdomek, ul. Świetlana 19, 05-540 Zalesie Górne.

 

V. Warunki płatności

1. Firma Olga i Łukasz Najdeker "Deker" akceptuje następujące sposoby płatności za zamówione produkty:

    Przelew bankowy - płatność musi być dokonana przed wysyłką, co jest warunkiem realizacji zamówienia. Przelew należy dokonać na konto o numerze 62 8002 0004 0037 5717 3023 0001. W tytule przelewu prosimy o podanie nr zamówienia.

 
    Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

 
    ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z City Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, ING Bank Śląski S.A., Crédit Agricole, EUROBANK - Płatności Internetowe.


    ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A.,Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A.,Raiffaisen Bank Polska S.A.

    Za pobraniem – płatność za zamówienie odbywa się przy odbiorze przesyłki w urzędzie pocztowym lub bezpośrednio u kuriera.


    Gotówka – przy odbiorze osobistym.

2. Koszt przesyłki przy płatności przelewem bankowym, kartą kredytową lub szybkim e-przelewem, wynosi:

    Poczta Polska 12,00 zł,
    Kurier GLS 16,00 zł,

Paczkomaty Impost 9 zł


 1.     
  3. Koszt przesyłki przy płatności za pobraniem wynosi:

      Poczta Polska 15,00 zł,
      Kurier GLS 20,00 zł,
   
  4. Koszty dostawy dotyczą wysyłek krajowych.

   

  VI. Czas dostawy

  1. Każdy produkt posiadający status "w magazynie" wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, biorąc pod uwagę dni robocze.

  2. W szczególnych przypadkach termin dostawy z przyczyn niezależnych od nas może się wydłużyć.

   

  VII. Reklamacje i zwroty

  1. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

  2. W przypadku towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 10 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

  3. Reklamacje można zgłaszać wysyłając wiadomość pocztą e-mailową na adres sklep@grajdomek.pl, telefonicznie pod numerem 669 47 48 48 lub listownie na adres firmy. Produkty zwracane w ramach reklamacji uprzejmie prosimy odsyłać na adres: Grajdomek, ul. Wiekowej Sosny 34, 05-540 Zalesie Górne. Konieczne jest podanie przyczyny reklamacji.

  4. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta klient może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w ciągu 14 dni od odebrania zamówienia.

Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę. Klient dokonuje zwrotu produktu na swój koszt.

5. Sprzedający gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. W przypadku płatności kartą płatniczą, zwrot środków zostanie wykonany na kartę. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

VIII. Postanowienia końcowe

1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

2. Firma Olga i Łukasz Najdeker "Deker" nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące dane Klienta bez jego wiedzy.

3. Podstawą jakichkolwiek roszczeń stron wynikających z przepisów prawa, jest paragon lub faktura VAT dostarczone Klientowi wraz z zamówionym towarem.

4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.

 

IX. Bezpieczeństwo i ochrona danych

1. Administratorem danych jest spółka:

Olga i Łukasz Najdeker "Deker"

ul. Świetlana 19, 05-540 Zalesie Górne

NIP 521-30-36-639.

REGON: 0161099832. Dane Klientów wykorzystywane będą wyłącznie do realizacji zamówień nie będą udostępniane innym podmiotom.

 

Udostępnienie danych osobowych Klientów innym podmiotom może nastąpić wyłącznie gdy powszechnie obowiązujące przepisy prawa lub władza publiczna nałożą obowiązek udostępnienia danych osobowych.3. Użytkownicy mają w szczególności prawo wglądu do swoich danych, prawo ich aktualizacji oraz usunięcia z bazy.

 

 4. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z RODO oraz innymi powszechnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych

 

5. Dane osobowe są przechowywane przez okres istnienia prawnego obowiązku ich przechowywania.

 

6. Dane są przetwarzane w siedzibie firmy oraz w innych miejscach, w których znajdują się systemy informatyczne, w których są one przetwarzane.

 

7. Korzystanie z naszej strony oznacza wyrażenie zgody na używanie plików cookies, które instalowane są na Twoim komputerze. Przy pomocy tych plików zbierane są dane, które służą do usprawnienia działania sklepu oraz w celach analitycznych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl